DMR Otomatik Kapı Sistemleri

Uzman Kadro & Profesyonel Hizmet

Kaliteli hizmet anlayışı ve çağdaş çözümlerle “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesine bağlı, ihtiyacınıza en uygun ve en kaliteli modeli projelendirerek uygulayan DMR Otomatik Kapı sistemleri, proje aşamasından teknik servis aşamasına kadar yüksek kalite ve uygun fiyat garantisini sunmaktadır.
Tecrübeli Ekip
Planlı Çalışma
%100 Memnuniyet
2013 yılından bu yana Türkiye'de otomatik kapı ve otomasyon alanlarında ki çalışmalarını sürdüren ailemiz, uzman ekibi ve satış sonrası desteği ile her daim ihtiyaçlarınıza özel kaliteli ve teknolojik çözümler sunmaktadır. Otomatik kepenk, fotoselli kapı, seksiyonel kapı, hızlı pvc kapı, döner kapı, garaj kapısı, otomatik panjur, hermetik kapı, endüstriyel kapı ..vb. hepsi bir arada ve profesyonel hızlı çözümler. Ayrıca bina güvenlik sistemleri, otomasyon, demir doğrama, ferforje kapı, alüminyum küpeşte gurubunun imalat ve montajlarını da yapmaktayız. Fabrika kapıları, site ve villa kapıları, otomatik bariyerler, otomatik kepenk ve panjurlar, garaj kapıları, fotoselli kapılar gurubunda montaj, kurulum ve servis hizmeti vermekteyiz.

DMR Otomasyon sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi ve deneyimiyle tanınmaktadır.
TAMAMLANMIŞ YÜZLERCE SİSTEM & %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

DMR Otomatik Kapı olarak hizmet kalitemizden hiçbir zaman taviz vermiyoruz. Müşterilerimizi her zaman memnun ediyoruz.

Uzman Personel

+

Kaliteli Hizmet

+

Tamamlanmış Sistem

+

Müşteri Memnuniyeti

%
Misyonumuz

Neleri görevimiz olarak biliyoruz?

DMR olarak hızla gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurarak, son teknolojik ürünleri kullanarak ekonomik, verimli ve işletmeye uygun projeler üretmek çalışmalarımızda temel prensibimizdir.Tüm projelerimizde çalışmalarımızı mesleki yönden donanımlı ekiplerimizle gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz

Sektörümüzde neleri hedefliyoruz

Hedefimiz; ekibimizin ve alt yapımızın gücünü devamlı artırmak, donanımlı, dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla sektörün devamlı gelişen ve büyüyen firması olmak için inançla çalışıyoruz.